Kurumsal

Bilsa Hakkında

Kurumsal Çözümler Markalar Bize Ulaşın

Kurumsal

Bilsa Bilgisayar Sarf Malz.Don.İlet.Sis. San ve Tic.Ltd.Şti.olarak 03.11.2009 tarihinde faaliyete geçmiş olup,sektörde 20 yıl deneyimli pazarlama kadromuz ve bilgi birikimimizle bilgisayar sarf ve donanım ürünleri satışında hizmet vermekteyiz.

Faaliyet konusu olarak, HP, EPSON, OKI, CANON, LEXMARK, IBM, PANASONIC, KYOCERA, STAR, BROTHER, MAXELL, MEMOREX, KINGSTON, RICOH, MITA, SHARP, SONY, SEAGATE gibi pek çok markanın bilgisayar sarf malzemeleri, fotokopi tüketim malzemeleri, donanım, network ve çevre birimlerinin distribütör ve yurtdışı ithalat kanalları ile tarafımızdan temini yapılmaktadır.

Teslim edilecek ürünler orijinal olup distribütör garantisi altındadır. Teslim edilen veya edilecek ürünler ile ilgili arızalar kullanıcı hatalarından kaynaklanmadığı sürece tedarikçi firma tarafından onarılmakta veya yenisi ile değişimi sağlanmaktadır.

Kısa zamanda büyüyen kadromuz ile sizler için hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırma prensibi ile yolumuza devam etmekteyiz. Ürün yelpazemizi sürekli genişleterek sizlerin ihtiyaçlarına daha çok cevap verebilmek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Ofisimiz